A A A A A A A
Sklep internetowy: 538 631 900
Infolinia Hartmann: 800 269 636
pn-pt od: 8:00 do 16:00
Sklep internetowy: 538 631 900
Infolinia Hartmann: 800 269 636
pn-pt od: 8:00 do 16:00

Hydroaktywny opatrunek na głębokie rany HydroClean advance Cavity

Hydroaktywny opatrunek specjalistyczny z unikatowym mechanizmem płucząco absorpcyjnym do ran głębokich, szczelinowych i podminowanych.

Opatrunki specjalistyczne - HydroClean advance Cavity Opatrunki specjalistyczne - HydroClean advance Cavity
Opatrunki specjalistyczne - HydroClean advance Cavity Opatrunki specjalistyczne - HydroClean advance Cavity

Opis produktu

 

Właściwości:

Hydroaktywny opatrunek specjalistyczny z unikatowym mechanizmem płucząco absorpcyjnym. Opatrunek likwiduje wszystkie znane miejscowe przeszkody w procesie gojenia ran chronicznych: przywraca równowagę biochemiczną w łożysku rany, umożliwia usunięcie obciążenia nekrotycznego, zapewnia właściwe wilgotne środowisko w obrębie rany, niszczy biofilm oraz obniża wartość pH do poziomu fizjologicznego. Zastosowanie opatrunku HydroClean advance Cavity na zanieczyszczoną ranę przewlekłą pozwala obniżyć poziom aktywnych metaloproteinaz macierzy zewnątrzkomórkowej w łożysku rany, usunąć zalegające warstwy nekrotyczne, pochłonąć nadmierną ilość wysięku oraz doprowadzić właściwą, terapeutyczną wilgoć w obręb rany. Oprócz tego opatrunek absorbuje treści białkowe, w tym wszelkie drobnoustroje budujące biofilm oraz obniża poziom współczynnika pH do wartości fizjologicznej. HydroClean advance Cavity ma zastosowanie do głębokich, szczelinowych, podminowanych niegojących się ran, zanieczyszczonych tkanką nekrotyczną, z krytyczną kolonizacją drobnoustrojową; również we współpracy z terapią kompresyjną.

 

Zastosowanie:

  • HydroClean advance Cavity jest przeznaczony do leczenia metodą wilgotnego zaopatrywania ran, szczególnie tych z zaburzonym procesem gojenia, w szczególności także do leczenia długo i trudno gojących się ran w fazie czyszczenia i granulacji.
  • HydroClean advance może być także stosowany do aktywnego oczyszczania ran przewlekłych, w szczególności objętych zakażeniem, pokrytych tkanką nekrotyczną i biofilmem oraz reaktywacji procesu gojenia w fazie stagnacji spowodowanej przez zbyt dużą aktywność metaloproteinaz (MMP`s).
  • Do ran głębokich, szczelinowych, podminowanych, wymaga opatrunku wtórnego (np. HydroClean advance).
  • HydroClean advance to hydroaktywny opatrunek specjalistyczny z unikatowym mechanizmem płucząco absorpcyjnym. Usuwa wszystkie znane miejscowe bariery upośledzające gojenie się rany. To pierwszy krok w schemacie HydroTherapy.
  • Opatrunek może pozostać na ranie do 3 dni.
  • W jałowych opakowaniach po 1 sztuce.

W ofercie dostępny także HydroClean advance do ran powierzchniowych.

Multimedia

Dostępne rodzaje artykułu

Nazwa Nr artykułu Ilość op. w kart. Cena Ilość  
HydroClean advance Cavity 7,5x7,5 cm op. 10 szt.
Ilość op. a kartonie: 6
HydroClean advance Cavity 7,5x7,5 cm op. 10 szt.
6091683 6 371,10 PLN / opak. Add
Podane ceny są cenami brutto.
×